in , ,

Erkek Yaz Modasının Keşket!

Moda, içinde yaşadığımız zamanların bir yansımasından başka bir şey değil ve 2021kesinlikle bir önceki yılın mirasının ayak izlerini takip ediyor gibi görünüyor!

Erkek yazlık giyim, yadsınamaz çekiciliği ve korkusuz renk seçenekleriyle hem tasarımcılar hem de müşteriler için son zamanlarda etkileyici, duygulu ve özgürleştirici oldu!

Size tüm trendler, stiller ve etkiler hakkında kapsamlı bir fikir vermek için 2021’da erkek yaz modasının kodunu çözelim!

Sıkıcı ve tartışmasız bir şekilde gurur verici olmaktan uzak, erkek yaz modası trendleri bu sezon yeni bir hayat aldı.

Sıcaklık yükseldiğinde, fazladan kumaş için çok az yer kalır. Kazaklarınızdan kurtulun ve sportif, yazlık yeleklere yer açın ve asla teri dert etmeyin!

 

Bu yaz işteki sıradan cumartesi günlerinde klasik polo gömlekler ve üst giyim ile stil katsayınızı artırın.

Temiz, yapılandırılmış ve rahat – pamuklu veya ketenden yapılmış sade bir gömlek her erkeğin yazlık olmazsa olmazıdır! Pamuklu gömlekler süper terli havalar için mükemmeldir, teri iyi emer ve çabuk kururlar.

 

Aynı zamanda sohbet başlatıcı görevi gören ilginç tek gömlekli beyaz yazlık tişörtlerle kendinizi hazırlayın! Düz beyaz bir T asla modası geçmeyecek bir klasik ve yaz sıcağını yenmek için mükemmel!

Bu sezon erkek modasında derin maviler, sörf mavileri ve mint renkleri önemli trendler; ve havadar yaz tişörtü seçenekleri için mükemmeller!

Günlük bir tişört veya klasik beyaz yarım kollu bir gömlek ile eşleştirin – kot şortlar esnek moda seçenekleri için bolca alan sağlar!

Yöneticiye Bildir

Sen ne düşünüyorsun?

Yazar Betül

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

COVID-19 Kısıtlamaları Hafifledikçe Artan Grip, Soğuk Algınlığı: İşte Her Hastalığın Belirtileri

Doğru spor ayakkabıyla formda kalın