in ,

Doğru spor ayakkabıyla formda kalın

Doğru spor ayakkabıyı giyerek formda kalmanız kulağa çok doğal geliyor. ama etrafınıza bakın, kaç tane uygunsuz veya uygun olmayan (spor) ayakkabı sizi parkta koşarken veya çömelme rafının altından gelirken görüyor. Şaşırtıcı! O halde spor ayakkabılardan bahsedelim.

İYİ SPOR AYAKKABILAR NEDEN ÖNEMLİDİR?

İyi spor ayakkabı giymenin neden bu kadar önemli olduğu çok basit: Doğru ayakkabıyı giymek antrenmanınızı yapmanın en iyi yoludur, bunu anlıyorsunuz. Antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanın ve çok fazla yaralanmadan kaçının. Ellen açıkladı onun makalesini de Followfitgirls.com . yeni başlayan koşucular için; iyi koşu ayakkabısı giymek 5 koşu dersinden biridir. Koşmak kadar önemli olan tüm sporlar için doğru ayakkabıyı giymek de önemlidir..

DOĞRU SPOR AYAKKABI GİYMEK SİZİ FİT BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURUR!

Spor dışında iyi ayakkabı giymek de çok önemlidir. Çok yüksek topuklu ayakkabılarla bir öğleden sonra alışverişi; ayakların gerçekten sana teşekkür etmiyor. Peki ya kabarcıklar ya da batık bir ayak tırnağı? Çok acı verici, çok sinir bozucu ve formda olmayan bir şey hissediyorsunuz (deneyimden konuşuyorum).

HANGİ SPOR AYAKKABI SANA DAHA ÇOK YAKIŞIYOR?

Hemen hemen her spor için özel bir spor ayakkabı var. Spor salonu için spor ayakkabılarınız, biraz daha hızlı koşabileceğiniz koşu ayakkabılarınız ve saatlerce üzerinde en havalı dans hareketlerini yaptığınız havalı spor ayakkabılarınız var.

SEÇİM KONUSUNDA BİR ANLAŞMAZLIK VAR

Spor ayakkabının çeşidine ek olarak kişisel zevki de vardır. Bu spor ayakkabılarını bulabilirim …ama bunun dışında bir şey olduklarını düşündüğünüzde kesinlikle harika. Zevkler şimdi bir kez farklı ve bu iyi bir şey. Yoksa hepimiz aynı ayakkabıyı giyiyor olurduk. Faydalı ipucu: Spor ayakkabı stilinizi keşfetmek için Nike StyleCreator’ı deneyin .

AYAKKABI BAĞIMLILIĞI

Doğru ayakkabıyı giymekle birlikte fit olmanın önemi kulağınıza müzik gibi geliyor bana. Ayakkabı bağımlılığım var (spor ayakkabı ağırlıklı) ve şimdi iyi ayakkabı giymenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum, bir öğleden sonra alışverişten sonra eve yeni bir çiftle gelirsem kendimi çok daha az suçlu hissediyorum. Son alışverişim: Daha bir hafta bile önce Nike Epic React Flyknit 1’in üzerinde benim adım vardı. Ve Nike’ın “sadece yap (satın al)” ile de bir ilgisi yok mu?

Bu arada, tüm fit kızların spor ayakkabılara karşı zaafı yok mu? Doğruyu söyle, dolabında kaç tane (spor) ayakkabı var?

Hadi yoruma🤣

Yöneticiye Bildir

Sen ne düşünüyorsun?

10 points
Upvote Downvote

Yazar Betül

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Erkek Yaz Modasının Keşket!

Yaz Ayakkabı Trendi şimdi alışverişe başla