in

2020 Yılının En Populer Dizileri

2020 yılında çıkan ve izleyiciler tarafından çok sevilen Netflix dizilerini sıraladık.

#1 Cursed – IMDb: 5.8

2020 yılında çıkan en iyi Netflix dizileri listemize fantastik dizi Cursed ile başlıyoruz. Nimue (Katherine Langford), gizemli yeteneklere sahiptir ve kaderinde yazılı olan Göl Kraliçesi’ne dönüşür. Nimue, annesi öldükten sonra bir kılıcı büyücü Merlin’e vermek için yola koyulur. Arkadaşı Arthur da onunla birlikte yola çıkar. Nimue ve Arthur ikilisi, yolculuk boyunca çeşitli maceralar yaşayacak ve büyük bir cesaret gösterecektir.

#3 Into the Night – IMDb: 7.1

Into the Night – IMDb: 7.1

Her şey yolunda gittiği bir anda güneşin öldürücü olduğunu fark eden NATO askeri, Brüksel’e giden bir uçağı kaçırıp erken kalkış yapmasını sağlar. İlk başlarda NATO askerinin uçağı neden kaçırdığını bilen tek kişi pilottur. Ancak zaman geçtikçe uçaktaki diğer yolcular da güneşin öldürücü olduğunu internet üzerinden öğrenir. Dizi, uçaktaki bir grup insanın hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

#4 The Queen’s Gambit – IMDb: 8.7

The Queen’s Gambit – IMDb: 8.7

İzleyicilerden tam not alan mini dizi, dünyanın en iyi satranç oyuncusu olmayı hedefleyen Elizabeth Harmon isimli satranç dahisinin çocukluk ve gençlik yıllarını anlatıp gösterdiği çabayı gözler önüne seriyor. Dizinin başrolünü Hollywood oyuncusu olan Anya Taylor-Joy üstleniyor.

#5 Spinning Out – IMDb: 7.7

Spinning Out – IMDb: 7.7

Kat Baker, hırslı ve yetenekli bir buz patencisidir. Ancak gerçekleştirdiği bir performans sırasında yaşadığı kaza tüm kariyerini altüst eder. Sakatlığının yanı sıra ailevi sorunlarla da uğraşan Kat, kariyerini toparlamak için bir şeyler yapmak ister ve kariyerine çift olarak devam etmeye karar verir. Kat’in partneri yetenekli bir patenci olan genç bir adamdır. Dizinin başrolünde Skins dizisinden tanıdığımız ve Labirent serisinde rol alan Kaya Scodelario bulunuyor.

Yöneticiye Bildir

Sen ne düşünüyorsun?

Yazar Betül

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Cilteki Sivilce ve Lekelere Son (Open list) (0 submissions)

Peygamber Efendimizin Hayatı